• Свеж
Закачалка црно дрво со врвови со не -лизгање на рамо, пакувања

Закачалка црно дрво со врвови со не -лизгање на рамо, пакувања

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, две внимателно изработени степени за опција за висечки ленти и полирана кука за вртење на хром. Овие закачалки имаат гумена лента што не се лизга, вградена во закачалката, кога стандардно ниво не ја намалува. Заоблените рабови ги спречуваат пакерите во рамената на облеката. Завршено со двојно обложување на лак за да се спречи раздвојување, овие висококвалитетни, закачалки со ниска цена ќе ви траат цел живот. Рационалниот рамен дизајн заштедува простор и го одржува вашиот плакар организиран. Кука за вртење од 360 степени ја прави лесната облека. Направено од силно и цврсто тврдо дрво. 2 Гумени ленти за вметнување ја држат облеката безбедно на место. Тешка полирана хромирана хардвер. Прецизните рутирани решетки ја држат облеката со ленти. 15,5 инчи должина на ситната закачалка за помали предмети за облека или за помали простори за плакари.

Детални спецификации

Додатоци на производи