• Свеж
#23017HU 17 Низок сјај Природни дрвени конкавни јакна за закачалки

23017HU 17 Низок сјај Природни дрвени конкавни јакна за закачалки

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

17 "Дрвени конкавни закачалки со јакна со четкан хромирана хардвер. Тие се дебели 3/4". Карактеристики изречени и разгорени краеви. Вклучува шест парчиња. Висококвалитетна конкавна закачалка која ја имитира горната форма на телото, идеална за јакни, палта или врвови. Оваа 17 ”ниска сјајна природна дрвена закачалка, дебела ¾”, има разгорени краеви со решетки за обезбедување ленти и четкана хромирана кука. Оваа закачалка за јакна во стил има и лице од 1 ”.

Детални спецификации

Додатоци на производи