• Свеж
Giraffe's Red Hat Floater Framed Printion Print на платно

Giraffe's Red Hat Floater Framed Printion Print на платно

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Оваа фигура на црвена капа на Giraffe, што е печатење на платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Професионално е рачно испружена, врамена и монтирана во невообичаена рамка на плови, пристигнува подготвени за обесени и вклучува сертификат за автентичност. Red Giraffe's Red Hat Floater го врати печатењето на сликање на платно.

Детални спецификации

Додатоци на производи