• Свеж
Слупел индустрии Вудленд дрвја во лос силуета рустикална животинска графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн со б

Слупел индустрии Вудленд дрвја во лос силуета рустикална животинска графичка уметност металик злато лебдечки

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : лос; цицач; животно; животински свет; Антлер. Дизајн со букви и наредени.

Детални спецификации

Додатоци на производи