• Свеж
Прилагодлива акции на ерго MSR

Прилагодлива акции на ерго MSR

DEN 543.84

Од стока
Во магацинот

ERGO MSR прилагодлива залиха за цевки од MIL-Spec. Не -лизгање на проверка - лесна инсталација во секунди вклучува : - Спецификации за прицврстување на QD : - Боја : Темна земја - тежете помалку од 7 унци Ergo MSR прилагодливи акции.

Детални спецификации

Додатоци на производи