• Свеж
Повлекување на славни розови жени на шорцеви за вратоврска

Повлекување на славни розови жени на шорцеви за вратоврска

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Beе бидете подготвени за сончеви денови во овие супер-светки тексас влечење шорцеви со славна личност розова! Овие се совршени шорцеви со спортски пресврт со еластична лента за половината за дополнителни детали за удобност и предната вратоврска. Четири џебови се погодни за да ви помогнат да ги задржите вашите задолжителни средства, бидејќи овие шорцеви имаат трендовски миење на тексас инспирирано од гроздобер. Без напор, обичен стил се парови совршено со омилениот резервоар или маица. Материјал : 60% памук/29% полиестер/10% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; исцрпено полите. Shortsенски повлекувачки шорцеви од славни розови.

Детални спецификации

Додатоци на производи