• Свеж
Уникатни поволни цени јуниори шпагети ленти половина комбинезони од шорцеви

Уникатни поволни цени јуниори шпагети ленти половина комбинезони од шорцеви

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Свежи и обични комбинезони го прават вашето лето полно со младешка виталност. Дизајнот на ременот на половината ја покажува вашата ласкава фигура. Симпатични полкови точки ја оживеа оваа шемарај, стилизирана со појас за дефинирање на половината и ласкава силуета. Тим со чевли со платно или жални сандали за да го комплетира изгледот. Повод : одмор, шопинг, забава на плажа, дневно носење, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 ", половината : 23 1/5 ", колк : 36 3/5 ", должина на рамото : 16 1/5 ", тежина : 124,5 фунти ) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - grath на градите - Girthxs на половината - 34 1/4 - 26 3/4s - 36 1/4 - 28 3/4 M 38 1/4 - 30 3/4 L - 41 3/8 - 33 7/8xl - 44 1/2 - 37 уникатни поволни цени јуниори шпагети ленти половина Chambray шорцеви комбинезони 80% памук 20% полиестер. Увезен. Без ракави. Висока половината. Прилагодлива лента за шпагети. Скриен поштенски панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи