• Свеж
Машка дво -тон не'рѓосувачки челик шарена свадбена лента - прстен за мажи

Машка дво -тон не'рѓосувачки челик шарена свадбена лента - прстен за мажи

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

На секоја добра облека му треба дополнителен додаток. Исполнете ја визијата за вашата свадбена облека со нашиот машки дво-тон не'рѓосувачки челик 7мм шарен свадбен бенд. Неговиот софистициран дизајн има висок полски опсег со убава контрастна четкана завршница. Неговата мулти-финична апликација, детални и жолти и жолти-IP детали обезбедуваат елегантен изглед кој е погоден за секој моден стил. Отпорноста на опаѓање на не'рѓосувачки челик со удобност-вклопување го прави овој машки прстен рафинирано парче за кое е лесно да се грижи. Носете го нашиот машки дво-тон не'рѓосувачки челик свадбеник на вашиот посебен ден или кој било ден што ќе го изберете! Машки дво-тон не'рѓосувачки челик 7мм лента за свадбени свадби. Атрактивен дво-тон дизајн со детали од жолто-IP и единечни жлебови. Извонреден мулти-финиш; Висок полски и четкан финиш. Погодно за облека за денот на свадбата или разни облеки.

Детални спецификации

Додатоци на производи