• Свеж
Goodyear Wrangler Armortrac 245 75R T гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT

Goodyear Wrangler Armortrac 245 75R T гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни даноци на животната средина. Вистинската гума може да варира од прикажаната слика. Подгответе го вашето возило со гума за гума на гуми за гума P245/75 R16/SL за безбедно и стабилно возење. Со солидна шара, тоа е погодно не само за возење по автопатот, туку и на патеки со чакал и нечистотија. Оваа гума Goodyear Wrangler е погодна за најразлични лесни камиони и модели. Влажната влечење обезбедува стабилност во дождливи услови и заштитни заштитни штитови против судири со рабници. Goodyear Wrangler Armortrac-P гума P245/75 R16/SL гума : Инсталација на гуми од 12 $ по гума. Кликнете на повеќе за повеќе информации. Гаранција за облека : 50.000 милји. Тип на гума : камион-светло за пикап. Страничен allид : Нацртани бели букви. Оценка на брзината : Т. Индекс на оптоварување на гумата на лесни камиони : 109.

Детални спецификации

Додатоци на производи