• Свеж
Awntech New Yorker Slope Rigid Valance прозорец врата

Awntech New Yorker Slope Rigid Valance прозорец врата

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Theујоркерската падина Ригиден Валенс Авинг е марка за убавина од Авонтех. Тоа е едно од нашите најпопуларни тенди. Додава голем број на привлечност на Curb и за станбени и за комерцијални апликации. Цврсто наклон на Yorkујоркер Слика : ткаенини се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Лесно се склопува и инсталира. Инженерски и тестиран за да издржи сериозни оптоварувања на ветер и снег. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи