• Свеж
Awntech maui-l прирачник за повлекување

Awntech maui-l прирачник за повлекување

DEN 4319.84

Од стока
Во магацинот

Прирачникот за марка на Awntech Buity-Mark Maui-lx што може да се повлече. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Maui-lx прирачник за повлекување : тешка, рамка за професионална оценка е обложена во прав. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи