• Свеж
Заменски заменски заграден заграда компатибилен за 2004 година- Scion XA Пред, десен патник

Заменски заменски заграден заграда компатибилен за 2004 година- Scion XA Пред, десен патник

DEN 385.28

Од стока
Во магацинот

Специфично на производи : Директно Fit Quantity : Продадени индивидуално, делови за делови : SC1067102 Replaces OE Број : 5214352130 Interchange Дел Број : 5214352130, SC1067102 Warranty : 1-годишна замена Неограничена милеза гаранција за гаранција за низа за низа, што е потребно за вашиот автомобил, за да се обезбеди вашиот автомобил, за да се обезбеди новото затегнување на вашиот автомобил, може да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бакар за да се обезбеди нов бранс на бранот, може да се обезбеди нов бранс на бранот, може да се обезбеди нов бранс на бранители браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5214352130. Заменува број на делови : SC1067102. Број на размена на дел : 5214352130, SC1067102. Се вклопува во Изберете : 2004-2006 Toyota Scion XA и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи