• Свеж
Замена на заменски држач за држач за браник компатибилен за 2015 година- Chevrolet Tahoe Cadillac Escalade Front, лев возач

Замена на заменски држач за држач за браник компатибилен за 2015 година- Chevrolet Tahoe Cadillac Escalade

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Специфит на производи : Директно Fit Quantity : Продадено индивидуално материјал : Steelnotes : Bumper Brace Replaces Parts Link Број : GM1066202 Replaces OE Број : 22829663 INTERCHANGE SHITE Број : 22829663, GM1066202 Warranty : 1-годишна замена Неиминувана микроорганизма за гарантираност, можеби е потребна Нова, ако е во врска со вашиот автомобил. Загради за браник за да го обезбедите вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 22829663. Заменува број на делови : GM1066202. Број на размена на дел : 22829663, GM1066202.

Детални спецификации

Додатоци на производи