• Свеж
Затегнувач на браник компатибилен со 2001- Toyota Tacoma Front, центар

Затегнувач на браник компатибилен со 2001- Toyota Tacoma Front, центар

DEN 11999.84

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : 52533 AD010, TO1065101 Replaces OE Number : 52533 AD010 Replaces Partslink Number : TO1065101 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair, and maintenance needs - Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. ) Го заменува бројот на ОЕ : 52533 AD010. Го заменува бројот на делови : TO1065101. Број на размена на дел : 52533 AD010, TO1065101. Се вклопува во Изберете : 2004 Toyota Tacoma Xtracab 2001-2003 Toyota Tacoma Xtracab Prerunner и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи