• Свеж
Вода коцка поставеност на сребро

Вода коцка поставеност на сребро

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Подобрете го вашиот декор на кујната и поставувањето на масата со декоративни поставувања на пласматот од Dainty Home. Овие супер издржливи метални поставувања на пласмати со геометриски дизајн додаваат стил и ја заштитуваат вашата кујна табела или чаршавот додека ги дефинирате областите за јадење за сите на масата. Безбедно за употреба околу деца и совршен додаток на вашиот декор на маса за забави за вечера за возрасни и повеќе. Стабилна текстурирана кожна пласмас од кожа, зазема едвај просторија во вашите кујнски ормани, фиоки за кујна или оставата, чајната кујна. Облечете ја вашата трпеза, трпезариска маса, трпезарија, надворешна трпезариска маса и повеќе со декоративни метални супериорни треперливи преклопни табели поставувања - за секојдневни или посебни прилики - ќе ја заштити вашата маса и ќе ги дефинира областите за јадење за вашите гости . Секој сет содржи 8 парчиња; Секое парче мери 13'''W x 19'''l . Повторувачки декоративни пласмати може да се користат преку ткаенини за ткаенини и се совршени за забави за вечера, забави за роденден, излети на отворено или кое било место што јадете или забавувате гости - лесни за чување како што тие Не зафаќајте многу простор за складирање . Поставете поставки за мат, се спротивставуваат на гребење, кинење, дамки, лизгање, избледување, мувла, мирис и уништување од секојдневна употреба - безбедна храна и еколошки . измијте со сапун и вода и крпи суво за долготрајна убавина.

Детални спецификации

Додатоци на производи