• Свеж
Едноставно Дејзи 18 14 морски starвезда крајбрежни печати, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 морски starвезда крајбрежни печати, сет од 4

DEN 187.04

Од стока
Во магацинот

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи 18" x 14 "Море -starвезда на крајбрежната печата, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Детални спецификации

Додатоци на производи