• Свеж
Pocketебна екипа на џебните екипа на Garanimals Toddler Boys

Pocketебна екипа на џебните екипа на Garanimals Toddler Boys

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Задолжителен врв за секое момче за дете! Резултат удобно мета со долг ракав од гаранимали во кои има класичен екипаж и предниот џеб. Спарете ја маицата на момчињата со омилените панталони за удобен изглед на игра, кој е симпатичен! Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Предниот џеб. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со долги ракави на момчињата на мали деца од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи