• Свеж
Расел мали момчиња и големи момчиња градиент на градиент на кратки ракави

Расел мали момчиња и големи момчиња градиент на градиент на кратки ракави

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Со 360 DRI-Power и Sport Cool Technology, кршењето на пот не е проблем во краткиот ракав за кратки ракави на Расел, одржувајќи го удобен преку неговите активности. Екипаж. Кратки ракави. Лого на ознака. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи