• Свеж
Машка трокреветна прстен на работ на мил. Во не'рѓосувачки челик

Машка трокреветна прстен на работ на мил. Во не'рѓосувачки челик

DEN 287.04

Од стока
Во магацинот

Овој стилски машки прстен е убав додаток и на обичните и деловните облеки. Облечен со кој било од нив, овој бенд го подобрува вашиот софистициран стил со троен дизајн на милграјн и висока полска завршница. Не'рѓосувачки челик, од своја страна, обезбедува издржливост за целодневни и сите ноќни активности каде што би можеле да имате искуство без загриженост. Овој едноставен, но модерен прстен е совршен додаток за да додадете допир на стил на која било облека. Не'рѓосувачкиот челик носи навестување на сјај на овој прстен. Машки не'рѓосувачки челик 9мм Трипл Милгрин Еџ Свадбениот бенд - Менс прстен : Трипл Милгрин Еџ. Висока полска завршница. Хипоалергичен и оцрнет отпорен. Значи, можете да купите со доверба? Загарантирано.

Детални спецификации

Додатоци на производи