• Свеж
Титаниум забележан сатен и полиран бенд

Титаниум забележан сатен и полиран бенд

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Димензии : Ширина : 6mmengravabletitaniumpolished & satin ** титаниум Notched 6mm сатен бенд прстен - во титаниум - бесплатна кутија за накит подготвени за подароци - Опции за големина на прстен : 10 10.5 11.5 12 12.5 13 6 6.5 7 7.5 8 8.5 8.5 9 9.5- -сатен -.

Детални спецификации

Додатоци на производи