• Свеж
Филаделфија Филис розова слама од слама

Филаделфија Филис розова слама од слама

DEN 239.52

Од стока
Во магацинот

Зачинете ја вашата тимска loveубов со рафал од розова боја! Овие слама од 22 унца слама се совршен начин да останете хидрирани додека го покажувате вашиот тимски дух. Доаѓа со розова слама и розов гумен ракав со логото на омилениот тим на MLB. БПА-без! MLB Philadelphia phillies 2-пакет розов слама тренер : за хидратација во движење. Пинк врзан ракав со тимска графика. Розова слама. Индивидуални мерки на производи 4 "x 4" x 11 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи