• Свеж
Бостон Црвен така - Постер за Дастин Педроја

Бостон Црвен така - Постер за Дастин Педроја

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Секој постер за хартија е внимателно поставен на табла за пена за да го задржи рамно и мазно, а потоа да се врати само за вас. Белата рамка доаѓа со закачалки за пила, така што сè што ви треба е некој празен wallиден простор. 22 "x 34" монтиран постер во рамките на квалитетна рамка, постерите се печатат директно на цврста 3/16 "лесна плоча за пена, сребрената рамка доаѓа во комплет со закачалки за метални пила, рамката е длабока 1-инчен, врамени постери остануваат во добра состојба за годините што доаѓаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи