• Свеж
Без граници на фустанот за чаша од пена на јуниори

Без граници на фустанот за чаша од пена на јуниори

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Запознајте го вашето ново мора. Ниту еден фустан без граници не е остварен сон на топло време. Поставете го со тексас јакна за обичен спин или облечете ја соло со вашите омилени сандали за совршено убав изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕР. Без ремен; Чаши од пена за форма и поддршка. Печатење на сите; Декоративна вратоврска на каросерија. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатете го фустанот без ремен за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи