• Свеж
Изматете го женскиот исмејуван врат мини фустан

Изматете го женскиот исмејуван врат мини фустан

DEN 399.20

Од стока
Во магацинот

Забавно и безгрижно. Уживајте во подемот на пократки hemlines со исмејувачки фустан од вратот на вратот во чудни бои и отпечатоци. Дефинирано со исмејувачки врат, разголен полите и одвојлив појас што се впива сè заедно. Кој вели дека Бранч не може да биде стилска афера? Исклучиво на. Материјал : 63% памук/34% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : мини; 32 ”долг. Затворање : Затворање на вратот на вратот. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Отстранлив појас. Лажичка исмејувана фустан од вратот за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи