• Свеж
Tee на екипажот со долг ракав на Georgeорџ мажи

Tee на екипажот со долг ракав на Georgeорџ мажи

DEN 351.20

Од стока
Во магацинот

Оди подалеку од основните со Georgeорџ и оваа маица со екипаж со долги ракави. Изработена во удобна ткаенина, оваа машка машка ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба која совршено се спарува со омилените панталони за дневна облека и пижами или фармерки и шорцеви за секојдневен ден. Класичната екипа и силуета со долг ракав лесно го комплетира изгледот со лесен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка маица со долги ракави на екипажот од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи