• Свеж
Унијата ја направи маицата со модерни вклопни маички на aredеред, маица со екипажот на вратот

Унијата ја направи маицата со модерни вклопни маички на aredеред, маица со екипажот на вратот

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Оваа унија направена aredаред модерна фит екипаж врат е суштинска и одлична за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести екипаж, кратки ракави и етикета без ознака за секојдневно удобност модерно вклопување-малку Опремено : Опуштено низ градите и ракавот, со малку потенок половината; Увезени; Машинско миење; Оваа обична гардероба-суштинска маичка има лесен вклопување со странични отвори за удобно секојдневно носење; Одлично за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести екипаж, кратки ракави и врат без ознака за секојдневна удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи