• Свеж
Момци Климентин солиден екипа со кратки ракави

Момци Климентин солиден екипа со кратки ракави

DEN 445.76

Од стока
Во магацинот

3,6 мл., 36/1 ткаенина50% чешлана памук со прстен со прстен/50% полиестерал-лента и лента со рамо и 7/8 залепен јака1 "ракав за слепиот бод hem1 " двојно дното на дното на hemdouble-satin razor етикетирано етикетирано "Момци Климентин солиден поли-котон со кратки ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи