• Свеж
Нема графички графички графички пакет со кратки ракави

Нема графички графички графички пакет со кратки ракави

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ултра-мекиот кратки ракави од без граници е задолжително основно. Спарете го со омилените фармерки или шорцеви-сигурно да станете омилени. Лесно вклопување, подолга должина и мека до допир - поставете го сето тоа заедно и имате една одлична мета од без граници. Сензационално основно.Махин миење ладно со слични бои, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Crewneck. Кратки ракави. Отворен џеб на левото градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Џеб со кратки ракави за мажи од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи