• Свеж
Сигурно вклопување мека велур Шерпа миленичиња фрлање - столче за столче - крем за какао

Сигурно вклопување мека велур Шерпа миленичиња фрлање - столче за столче - крем за какао

DEN 258.24

Од стока
Во магацинот

Стилски, софистициран и пријатна, нашата најнова покривка за мебел е исто така паметно реверзибилно. Вашето домашно милениче и семејство ќе го сакаат чувството и удобноста на меката велур. Оваа класична дијамантска ватирана миленичиња покритие се свртува кон Fleecy Sherpa со ултра-мек куп, обезбедувајќи два потрага по цената на една. Со слој на возвишено поли полнење, издржливиот дизајн со двојни слоеви има и екстра долга 50 позадина за да се спречи лизгање. Во чоколадо, таупе, плус две убави нови неутрали, какао и графит. 100% полиестер со полнење и поткрепеност на Шерпа. Машина за перење. SKU : ADIB00 BK3 YEQ2 Стилски, софистициран и пријатна, нашата најнова покривка за мебел е исто така паметно реверзибилно. Вашето домашно милениче и семејство ќе го сакаат чувството и удобноста на меката велур. Оваа класична дијамантска ватирана миленичиња покритие се свртува кон Fleecy Sherpa со ултра-мек куп, обезбедувајќи два потрага по цената на една. Со слој на возвишено поли полнење, издржливиот дизајн со двојни слоеви има и екстра долга 50 позадина за да се спречи лизгање. Во чоколадо, таупе, плус две убави нови неутрали, какао и графит. 100% полиестер со полнење и поткрепеност на Шерпа. Машина за перење. SKU : ADIB00 BK3 YEQ2.

Детални спецификации

Додатоци на производи