• Свеж
Subrte истегнување PU кожен троседот на софата за капаци на кауч за кауч за водоотпорен мебел заштитник

Subrte истегнување PU кожен троседот на софата за капаци на кауч за кауч за водоотпорен мебел заштитник

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

За да се обезбеди најдобро вклопување, ве молиме измерете ја вашата перница пред купувањето. Вклучен пакет : 1 x subrtex истегнување на кожен мебел за мебел за мебел за мебел за шишиња : Поради различна резолуција на светло и различна компјутерска резолуција на екранот, бојата прикажана на екранот може да биде малку различна од вистинската. Покрај тоа, потребна е без напор. Тој е издржлив дури и откако долго време е изложен на сонцето, што дозволува да се користи во градината за внатрешен двор или дневната соба, погоден за отворено и во затворено. Една од извонредните карактеристики на PU материјалот е отпорен на вода и доказ за сонце. 5 инчи; Дебелина 2 ~ 9 инчи. Тој е докажан и издржлив. Исто така, опфаќа најразлични форми : достапни за перница за перница/Т перница за перница : Должина : 20 ~ 25 инчи; Ширина 20 ~ 27,5 инчи; Дебелина 2 ~ 9 инчи. Спецификации : Име на производот : Subrtex истегнување на кожен мебел за мебел за мебел за седиште во боја : Чоколадо, светло сива, црна, слонова коска, вино, таупе, црвен дизајн од тули : удобност гроздобер еластична перница за перничиња за подобрување на вашата домашна декорација. Сместува најразлични форми : достапни за перница/Т перница. Loveе го сакате начинот на кој изгледа оваа ултра квалитетна ткаенина, се чувствува и работи. Инженерски да биде силен и ефикасен за капакот на перничето за инсталирање и отстранување. Не ја пеглате применлива големина : (приближно) нудиме 4 одделни големини за да ја сместиме вашата перница. X-голема перница за софа : должина 78 ~ 98 инчи; Ширина 20 ~ 27,5 инчи; Дебелина 2 ~ 9 инчи. Тој е издржлив дури и откако долго време е изложен на сонцето, што дозволува да се користи во градината за внатрешен двор или дневната соба, погоден за отворено и во затворено. Тоа е одличен избор за домови со деца и миленичиња. [Стилска декорација] Со нов вид боја што ја покрива вашата перница за софа, комбинацијата на вашиот тросед и перница може да биде попријатна и поубава. [Совршено вклопување] Големата еластичност одговара на повеќе од 90% од капаците на перници. Клучни карактеристики : [висококвалитетна ткаенина] изработена од висококвалитетна PU кожа, таа е водоотпорна и докажана од сонце. Другиот лик е еластичен.Направено од висококвалитетна кожа кожа, врвниот материјал го прави неверојатно мек, високо затегнат, анти-испарлив, како и отпорен на брчки, обезбедувајќи и добра функција и удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи