• Свеж
Ориан килими буклен морско море на отворено, цветно, килим, дрифтвуд, 1 '1' swatch

Ориан килими буклен морско море на отворено, цветно, килим, дрифтвуд, 1 '1' swatch

DEN 903.36

Од стока
Во магацинот

Светлината и прекрасната шема на нашиот дизајн на Boucle Seaborn, секоја просторија во стил. Сложениот дизајн и покаченото натрупување ветуваат визуелен интерес, додека меките предива се чувствуваат пријатно на голи нозе. Овој килим беше дизајниран за живеење. . Прекрасно. Ткаени во Андерсон, СЦ. Лесно за чистење, пријателски за миленичиња. Colorfast, дамки и отпорни на барака. Добро за области со висок сообраќај. Издржлива машина ткаена со карактеристична високо-ниска шема. Се препорачува подлога за килим што не е на лизгање (не е вклучено) за да се спречи лизгање, да се обезбеди амортизирање и да се избегнат брчките.

Детални спецификации

Додатоци на производи