• Свеж
Брукстон нежен чекор декоративен модерен текстуриран акцент килим, мудрец, 20 x50

Брукстон нежен чекор декоративен модерен текстуриран акцент килим, мудрец, 20 x50

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Влезете во удобност кога ќе ставите стапало на Брукстон Нежен чекор декоративен килим за акцент. Одликувајќи се со мека, текстурирана површина на Ченил со цврста граница и центар за поддршка на меморија, овој килим за акцент нуди и супериорна удобност и стилски акцент за вашиот простор. Вградената, подлога за килим отпорна на лизгање помага да се одржи вашиот душек на место. Овој разноврсен мат е антимикробно и отпорен на дамки и мириси од бактерии, мувла и мувла, и е машина што може да се пее за лесна нега. Антимикробно душек : Оваа антимикробна акцент е отпорна на раст на дамки и мирис што предизвикува бактерии, мувла и мувла. од овој душек и двајцата нудат супериорна удобност додека едноставно зачекоруваат на душекот или додека стоите долги периоди додека добивате задачи, како што се преклопни алишта, пеглање, миење садови или готвење . Висококвалитетна конструкција : Машината ткаена полиестерска кинил килим е добро изработен со поддршка на центарот за меморија за пена и има вградена, отпорна на лизгање на килим на задниот дел. Со совпаѓање на цврста граница и нуди стилски и удобен декоративен допир за кој било простор . разноврсен килим со акцент : овој разноврсен, килим за акцент на меморија од пена е совршен како килим за влез, сад за перење, кујна, кујна, килим за бања или килим за декоративен акцент За спалната соба или домашната канцеларија . Упатства за нега : Машинско миење топло; Тргнете ја сувата ниска топлина. Може да се бара истегнување и преобликување при отстранување од фен.

Детални спецификации

Додатоци на производи