• Свеж
Обединети ткајачи на Американски килими на Милана Геометриска област, 7 '10 10' 6

Обединети ткајачи на Американски килими на Милана Геометриска област, 7 '10 10' 6

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Елоквентната колекција Милана е безвременски асортиман на килими. Со елегантна неутрална палета на бои и трендовски дизајни, оваа прекрасна колекција ќе го збогати вашиот домашен декор. Ефективно намалена моќ во Турција користејќи 100% јута за привлечен изглед и привлечност. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи лесно се чистат. Достапно во најразлични бои, форми и големини. 100% полипропилен за издржливост. 10x13 и 12x15 големини бродот преклопен во кутија. Високо-низок ефект за 3Д изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи