• Свеж
Мустад голем пиштол куки за сиваш

Мустад голем пиштол куки за сиваш

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Mustad 10848bln е одличен избор за рибари со солена вода со употреба на живи мамки. Работи подеднакво добро со ракчиња, Pinfish и исечена мамка. Мустад Биг пиштол Сиваш куки : Малку кирбиран. Ringвони. Хемиски заострен. НОР-ТЕМПЕР. Точка на игла со оп-агол. Црн никел.

Детални спецификации

Додатоци на производи