• Свеж
Сплитер за електричен дневник од 6 тони

Сплитер за електричен дневник од 6 тони

DEN 1974.40

Од стока
Во магацинот

Сплитер за електричен дневник со 6-тони WEN 56206 е идеална алатка што ја имате при рака оваа зима. Со сигурен 2-КС, мотор со бакар, кој користи струја на домаќинството, можете само да го вклучите и да одите без да се грижите за ладното стартување или недостигот на гас. WEN 6-TON SPLITTER SPLITTER : Сигурен 2 КС, мотор со бакарна ракета користи струја на домаќинството. Нема проблеми со почетокот на студот или недостигот на гас. Вклучете го и одете. Операцијата бара 2 раце за да ги задржи рацете чисти од RAM меморијата, додека електричната енергија без плод дозволува употреба и во затворено и на отворено. Вградената лулка/водич ги одржува логовите на патеката за дури и разделување на трупци до 10 "во дијаметар и 20,5" во должина.

Детални спецификации

Додатоци на производи