• Свеж
Generac Chipper Shredder

Generac Chipper Shredder

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Shipper Shipper Shedder GC3000 C има моќ да џвака низ гранки од тврдо дрво до 3 "во дијаметар и уништен отпад од половина инчен дебел двор. Лесен за маневрирање, лесен за употреба и страшна вредност! Самото хранење - без затнувања - Дизајн на бункер прифаќа Двор отпад и гранки од тврдо дрво до 3 ”во дијаметар. Моќно прекривање - парчиња материјали во фино прекривка што е одлично за уредување и компостирање. Лесна преносливост - Едноставно маневрирање околу дворот. Компактен стапало за складирање. Се вклопува низ портите и вратите со леснотија.

Детални спецификации

Додатоци на производи