• Свеж
Дрвена кутија за богатство, градите на богатство на стар стил

Дрвена кутија за богатство, градите на богатство на стар стил

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дрвена кутија за богатство, стар стил на градите со стар стил : 12 "x 10,5" x 9 ". Боја : античка цреша. Старомодниот хардвер додава на антички изглед. Одлична богатство. Колку сте возбудени кога бевте мало дете што ги разгледувавте старите гради на баба ти, нашите декоративни стебла ќе ги вратат тие спомени и ќе ви помогнат да создадете некои нови. Секоја просторија во домот. Одлично е да се користи за вашето сопствено богатство на градите!

Детални спецификации

Додатоци на производи