• Свеж
Вејверли инспирации 44 Памук Париз Цветна ткаенина покрај дворот, црвена слива

Вејверли инспирации 44 Памук Париз Цветна ткаенина покрај дворот, црвена слива

DEN 54.72

Од стока
Во магацинот

Waverly Inspirations 44" Cotton Linda's Scrolls Fabric By the Yard, Brown Waverly Inspirations fabric celebrates trend-inspired pattern, design and color, exclusively at . With a distinct color palette, Waverly Inspirations fabric allows you to mix and match to reflect your personality for a Обично дизајниран поглед на прифатлива цена. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. 100% памук. 44 ”широка.

Детални спецификации

Додатоци на производи