• Свеж
Moen Kingsley Chrome со една рачка за бања

Moen Kingsley Chrome со една рачка за бања

DEN 3999.84

Од стока
Во магацинот

Chrome Finish е многу рефлексивен за изглед на огледало, кој работи со кој било стил на рачка со рачки, го олеснува прилагодувањето на водата, монтирањето со единечна дупка создава почист изглед против обичајните countertops, во согласност со Законот за Американци со попреченост (АДА) Спецификациите, аерираниот проток е идеален за секојдневни задачи за бања, како што се четкање заби и миење раце, ги исполнува критериумите за водите на ЕПА за зачувување на водата без да се жртвува перформанси, ги исполнува критериумите на ЕПА Вотерсенс® за зачувување на водата без да се жртвува перформанси, ограничена гаранција за живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи