• Свеж
Firestone Champion Fuel File Fighter 225 45R 99H Патнички гума

Firestone Champion Fuel File Fighter 225 45R 99H Патнички гума

DEN 8089.44

Од стока
Во магацинот

Weathergrip е целата сезонска турнеја гума која е дизајнирана за употреба на удари, седани и CUV, и им нуди на возачите подобрена влечење заедно со гаранција за живот со ограничена гаранција од 65.000 милји. Firestone Champion Fuel Fighter 225/45 R18 99 H Passenger Tire Fits : 2018 Audi A4 Quattro Technik 2020-21 Volkswagen Jetta GLI S 2020-23 BMW 330i x Drive Base 2022-23 Volkswagen Jetta GLI Autobahn 2017 Volkswagen Golf Alltrack Highline 2020 BMW M340i x Drive Base 2021- 22 BMW M440i x Drive Base 2020-21 Mercedes-Benz CLA250 4 Matic 2019 Volkswagen Golf Alltrack Execline 2015 Mercedes-Benz C400 4 Matic 2021-23 Audi A4 Quattro Technik 2017 Jaguar XE R-Sport 2022-23 BMW 430i x Drive Base 2021-23 BMW 330e Base 2020 Audi A4 Quattro Ultra sport 2022 BMW M340i x Drive Base 2023 Mercedes-Benz CLA250 4 Matic 2018 Volkswagen Golf Alltrack SEL 2021-23 BMW 330e x Drive Base 2023 BMW 430i Base 2016-18 Mercedes-Benz C350e Base 2019 Jaguar XE Landmark Edition 2023 BMW M440i Base И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи