• Свеж
Космолизирање од страна на космополитско сино стакло декоративно БО со стаклени страни, брои

Космолизирање од страна на космополитско сино стакло декоративно БО со стаклени страни, брои

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Космолизирање од страна на космополитско сино стакло декоративно кутија со стаклени страни, 2 брои е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Совршен начин да додадете длабочина и текстура на вашиот површински простор со оваа компактна и дискретна кутија. Практична, но стилска надградба што веднаш го воздигнува изгледот на вашата соба. Чувајте ги вашите ситници или накит со овој сет стаклени кутии што нуди глам изглед на врвовите на вашата маса. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Стаклената кутија прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Оваа сина боја украсна кутија за чување доаѓа како сет од 2. глам стил. Запуштете се во гламурозниот луксуз на кадифен текстури, блескави детали и елегантни завршувања за да го воздигнете вашиот дом и да додадете софистицирана талент. Збир на кутии за складирање со капаци направени од цврсто дрво и елегантни стаклени материјали преку база на МДФ. Овој сет на украсни кутии доаѓа во сина завршница со нијанси на бела, црна и жолта боја. Збир на сини правоаголни боемски декоративни кутии опремени со длабоко складирање и врвни капаци кои доаѓаат во прекрасен апстрактен дизајн. Секоја кутија мери 10.90 L x 6.75 W x 4,95 H 8.60 L x 5,55 W x 4,25 H инчи, и колективно тежи 6,85 фунти. Декоративни дрвени кутии кои имаат правоаголна структура со апстрактен стил. Избришете чиста со сува крпа. Секој правоаголен капак е безбедно монтиран на длабока кутија за складирање со апстрактен дизајн. Глам стил. Космолизирање од страна на космополитско сино стакло декоративно кутија со стаклени страни, 2 брои прави совршен додаток на кој било дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи