• Свеж
Мулти -јамки во стилот на викторија К Gladiator со двојни кросовер сандали

Мулти -јамки во стилот на викторија К Gladiator со двојни кросовер сандали

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Еден пар сандали на Викторија К со модерен стил на гладијатор со мулти -јамки Двоен кросовер, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Стил на гладијатор. Мулти јамки со двоен кросовер. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи