• Свеж
Се прашуваат слајдови за перници за девојки на нација

Се прашуваат слајдови за перници за девојки на нација

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Од денови на топло време до забавни ноќи, овие кул, удобни сандали со слајдови од Wonder Nation се одличен додаток на нејзините обувки со лесен, лизгачки и-чекор стил. Спарете ги со нејзината друга омилена нација на чудо како тимови, тенкови и шорцеви за целосен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : Отворен пети. Слајд сандали на девојчињата од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи