• Свеж
Бесплатно собрание, оригинални фармерки од 90 -тите 90 -ти

Бесплатно собрание, оригинални фармерки од 90 -тите 90 -ти

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нанесете го вашиот изглед со носталгија од 90-тите со директно фармерки на бесплатното собрание, останувајќи верен на ерата со високи половини и класично опуштено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : права нога. Подигнување и инсејм : високи (10 3/8 ”предни за големина 4); Редовен инсејм : 28,5 ”; Краток инсејм : 26,5 ”. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност . женски фармерки со права нозе од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи