• Свеж
Сет за заптивки за заптивки на моторот AMS

Сет за заптивки за заптивки на моторот AMS

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Apex Automobile Parts Inc Inc Int Engine Monifold Gatbute Set е изграден углед во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сет за заптивки за внес на мотор за да се постави денес секој автомобил на патот. Apex Automobile Parts Inc Inc Monifold Monifolt Gatbute Set's се достапни за употреба на патишта и надвор од употреба и се дизајнирани за сите временски услови. Apex AMS5140 Сет за заптивки на моторот за внесување на моторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи