• Свеж
Персонализирани мечки на украс за елка на санки

Персонализирани мечки на украс за елка на санки

DEN 42.56

Од стока
Во магацинот

Во глумицата две празнично облечени мечки во живописна црвена санка, овој уникатен дизајн е совршен за душичките во вашиот живот! Персонализирајте ја секоја капа на Дедо Мраз со име и предниот дел на санката со една година за да го направите овој уникатен дизајн еден од еден вид! Мерки приближно. 3,5 "w x 4" l x .75 h (во зависност од бројот на мечки). Направено од смола. Вклучува лента за виси. Персонализацијата е рачно насликана. Персонализирајте го секое име со најмногу 9 карактери и 4 -цифрена година.

Детални спецификации

Додатоци на производи