• Свеж
Сандал со слајд на баја

Сандал со слајд на баја

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално лесен амортизирање и вентилација на потписи. Колекцијата Баја го карактеризира името на Крокс по должината на страната. Целосно обликуван крослит ™ материјал за потписи Crocs Comfor. Nubs на нозете создаваат чувство како масажа. Целосно обликуван материјал Croslite ™ за максимално лесен амортизирање. Лесен стилет на лизгање. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Детални спецификации

Додатоци на производи