• Свеж
Без граници Јуниори Непрекината удобен градник, 2-пакет

Без граници Јуниори Непрекината удобен градник, 2-пакет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Овој дво-пакет градник од без граници ви дава удобност и поддршка потребна за секојдневните излегувања. Деталите за истегнување се движат со вас и се истакнуваат со непречена завршница за беспрекорен изглед. Совршено за секојдневна удобност, овој градник за граници исчезнува под облеката со мазна, лесна ткаенина и безжична конструкција. Лесно поставените обликувани чаши обезбедуваат ласкава силуета за шоу. Беспречната лента за удобност се изедначува над кожата. Прилагодете ја вашата вклопување со прилагодливи ленти на задниот дел и затворање на кука и очи. Без ознака за да се спречи гребење и непријатност. Исклучиво на. Материјал : тело : 92% најлон/8% спандекс; Лагер : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : обликувани и поставени чаши; делумна постава. Затворање : Затворање на задната кука и окото. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; еластично полите. Беспрекорни градници на жени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи