• Свеж
Тајни богатства женски резервоар и шорцеви пижами сет, 2 парчиња

Тајни богатства женски резервоар и шорцеви пижами сет, 2 парчиња

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Седнете и опуштете се во супер-мека удобност на Top Top Toper Toper Top и Sharts Pajama. Овој сет со 2 парчиња има врвен врв и шорцеви што одговараат изработени во ветровито ткаенина со пространа вклопување. Украсено во забавни отпечатоци, овој сет на пижами е сигурен дека ќе биде омилен за добар ноќен сон. Исклучиво на. Материјал : 95% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : еден резервоар и еден пар шорцеви. ТОП ТЕНК : Опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; без ракави; деколте без ознаки; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; еластична половината; две странични џебови на цвест; печатење на сите. 2 парчиња резервоар и шорцеви пижами поставени за жени од тајни богатства.

Детални спецификации

Додатоци на производи