• Свеж
24 -тина облека за комфор, плус големина дополнително долг висок низок туничен врв

24 -тина облека за комфор, плус големина дополнително долг висок низок туничен врв

DEN 281.28

Од стока
Во магацинот

Оваа дополнителна долга туника за 24 Seven Comfort облека е основна гардероба, зачудувачка на секоја фигура и за секој настан во текот на целата година. Флаунт на широки, нерамни ракави на ракави и лактот, овој класичен врв на цврста боја може да се додаде нагоре или надолу и да се спари со вашата омилена пантолона за изјава за моден напред. 24Севечна облека за удобност, женски плус големина Екстра долг висок низок врв на туника.

Детални спецификации

Додатоци на производи